Kredyty dla firm Olsztyn – bezpłatne porównanie!

Szukasz najtańszej oferty kredytu firmowego w Olsztynie? Nie masz czasu samodzielnie porównywać wszystkich banków? Nie martw się, zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie!

Bezpłatnie porównamy oferty kredytów firmowych w Olsztynie

+48 533 88 78 78

Prześwietlamy oferty kredytów dla firm w olsztyńskich bankach!
Prześwietlamy oferty kredytów dla firm w olsztyńskich bankach!

Każdy przedsiębiorca wie o tym, że bez odpowiednich środków finansowych nie da się prowadzić, ani rozwijać firmy. Ciężko również rozpocząć jakąkolwiek działalność gospodarczą. Wiele osób ma pomysł na biznes, jednak nie posiada odpowiednich pieniędzy, które pozwoliłyby wcielić go w życie. Co takie osoby mogą wtedy zrobić? Mają dwa wyjścia: albo poszukają jakiegoś inwestora, który wejdzie z nimi w spółkę albo skorzystają z kredytu dla firm. Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku warto posiadać odpowiedni biznesplan, wraz z prognozami finansowymi.

Firmy działające w Olsztynie od dłuższego czasu potrzebują z kolei pieniędzy na bieżącą działalność, na zapłatę za towary, wynagrodzenia, opłacenie ZUS i podatków. Borykają się one często z utratą płynności finansowej, co może być związane z nierzetelnymi kontrahentami, którzy w terminie nie opłacają faktur. Żeby nie popaść w poważne problemy przedsiębiorstwa mogą wtedy ratować się pieniędzmi pochodzącymi z kredytu firmowego. Dlatego każdy właściciel firmy, oprócz księgowego, powinien również współpracować z Ekspertem Kredytowym z Olsztyna, który przygotuje dla niego najlepsze warianty kredytowania.

Kredyty dla firm Olsztyn
Kredyty dla firm Olsztyn, bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu finansowania na ten rok!

Kredyty firmowe w Olsztynie – kto może skorzystać w tym roku?

Jak sama nazwa wskazuje, z tego rodzaju kredytów mogą skorzystać wyłącznie firmy. Dotyczy to zarówno wszelkiego rodzaju spółek, jak i osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą. Podstawowym wymogiem jest to, żeby firma była zarejestrowana w CEIDG lub KRS. Tego typu zobowiązanie musi być przeznaczone na cel związany z prowadzoną działalnością. Nie można więc wziąć kredytu firmowego na zakup prywatnego samochodu lub remont mieszkania.

Firma, która stara się o kredyt firmowy w Olsztynie musi wykazywać dochód. Wielu przedsiębiorców, którzy szukają kosztów w celu uniknięcia płacenia podatku, może więc mieć problemy z jego uzyskaniem. Bank badając sytuację finansową przedsiębiorstwa musi mieć pewność, że będzie ono miało z czego spłacać comiesięczne raty. Nie może mieć ono również zaległości wobec Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Banki wymagają od firm przedstawienia stosownego zaświadczenia lub dowodów wpłaty podatku oraz składek z ostatnich miesięcy.

Ważny jest również staż firmy. Większość banków nie chce finansować tych, które działają na rynku od niedawna. Wymagają one, żeby firma funkcjonowała na rynku co najmniej 12 miesięcy, a w niektórych przypadkach okres ten może wynosić nawet 2 lata. Niektóre instytucje finansowe oferują możliwość ubieganie się o kredyt na start, jednak udzielane kwoty nie są zbyt wysokie. Żeby móc starać się o większy kredyt należy posiadać odpowiednie zabezpieczenie, najlepiej w postaci nieruchomości lub skorzystać z kredytu inwestycyjnego.

Kredyt firmowy w Olsztynie – czy warto go zaciągnąć?

Jeżeli chodzi o kredyty dla firm w Olsztynie, to każda decyzja o ich zaciągnięciu musi być bardzo dobrze przemyślana i przeanalizowana. Jeżeli ma to być kredyt inwestycyjny, to ewentualna stopa zwrotu powinna być większa od ewentualnych kosztów kredytu. W przeciwnym razie zaciąganie takiego zobowiązania mija się z celem. Z kredytów firmowych korzysta wiele przedsiębiorstw, ponieważ pozwalają im one się nieustannie rozwijać. Wiele z nich posiada na przykład kredyt obrotowe, z których można korzystać w sytuacjach kryzysowych.

Banki oferują przedsiębiorcom kilka możliwości kredytowania. Warto szczegółowo zapoznać się ze wszystkimi warunkami. Jeżeli ktoś nie posiada odpowiedniej wiedzy finansowej, to powinien skorzystać z pomocy, którą oferuje Niezależny Pośrednik Finansowy w Olsztynie. Pomoże on podjąć decyzję czy w danej chwili warto korzystać z kredytowania i która forma kredytu będzie najlepszym rozwiązaniem.

Kredyt dla firmy w Olsztynie – który wybrać? Odpowiadamy!

W pierwszej kolejności należy zastanowić się nad rodzajem kredytu. W tym celu należy przeanalizować kilkanaście ofert dostępnych na rynku. Przedsiębiorca może to zrobić osobiście, chodząc od banku do banku. Wiąże się to jednak ze stratą dużej ilości czasu. Pomóc może jednak Broker Kredytowy w Olsztynie, który jest w stanie zapewnić bezpłatną i kompleksową pomoc przy wyborze najlepszego kredytu firmowego. Dokona on rzetelnego porównania wszystkich dostępnych w danej chwili ofert kredytowych. Przedstawi wady oraz zalety poszczególnych opcji. Wyliczy jakie będą poszczególne koszty związane z obsługą tego typu zobowiązań.

Zanim jednak do tego dojdzie, to będzie musiał lepiej rozeznać się w sytuacji finansowej firmy. Dlatego bardzo ważne jest podanie wszystkich niezbędnych informacji, co pozwoli uniknąć nieprzyjemnych problemów na dalszym etapie ubiegania się o kredyt dla firm. Na pierwsze spotkanie warto udać się z kompletem dokumentów finansowych, takich jak: Książka Przychodów i Rozchodów, bo wielu przedsiębiorców nie pamięta wszystkich danych. A bez nich bardzo ciężko będzie doradcy wybrać najlepsze rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Olsztynie

+48 533 88 78 78

Kredyty firmowe w Olsztynie
Kredyty firmowe w Olsztynie, sprawdź co zyskasz dzięki współpracy z nami

Kredyt inwestycyjny w Olsztynie – prześwietlamy banki!

Pozyskanie kredytu inwestycyjnego przez przedsiębiorcę ma zazwyczaj ogromny wpływ na przyszłość firmy. Rozbudowa nieruchomości i zakup niezbędnych maszyn dają nadzieję na szybki rozwój działalności. Aby jednak uzyskać takie dofinansowanie, kredytobiorca musi spełnić szereg wymogów. W rzeczywistości przygotowanie szczegółowego planu inwestycyjnego to tylko jeden z problemów, z którymi musi zmierzyć się potencjalny kredytobiorca. Równie ważny jest wybór banku i rodzaju kredytu. To od tych decyzji zależy, jak wysokie będą raty i ile zapłaci odsetek. Niewielka różnica w oprocentowaniu potrafi przełożyć się na kilkadziesiąt, lub kilkaset tysięcy złotych straty. W uniknięciu tej pułapki pomagają eksperci finansowi z Olsztyna wyposażeni w profesjonalne narzędzia do porównania kredytów. Obecnie każdy profesjonalny pośrednik finansowy przeprowadza symulację kosztów za pomocą zaawansowanego kalkulatora kredytowego. W ten sposób decyzja klienta o wyborze konkretnego produktu finansowego staje się całkowicie świadoma i nie zaskakują go żadne nieprzewidziane opłaty.

Eksperci Finansowi w Olsztynie – dlaczego warto nam zaufać?

Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na współpracę z nami, otrzyma profesjonalną i kompleksową pomoc w zakresie finansów. Co najważniejsze będzie ona całkowicie darmowa, ponieważ nie pobieramy od swoich klientów żadnych opłat. Jesteśmy wynagradzani za swoją skuteczność – jeżeli klient skorzysta z kredytu firmowego za naszym pośrednictwem, wówczas dany bank dzieli się z nami prowizją. Nie doliczamy klientom żadnych dodatkowych kosztów, nie stosujemy ukrytych prowizji czy opłat przygotowawczych. Otrzymają oni dokładnie takie same warunki, jakie dostaliby bezpośrednio w banku. Dlaczego więc warto korzystać z naszych usług?

Przede wszystkim, żeby oszczędzić swój cenny czas. Wychodzimy z założenia, że przedsiębiorca powinien go poświęcić swojej firmy, a nie tracić na chodzenie po instytucjach finansowych. Dlatego wszystkie sprawy związane z kredytowaniem załatwi u nas w jednym miejscu, u jednego doradcy. Oprócz znalezienia najlepszej oferty, pomożemy również w załatwieniu wszystkich formalności związanych z ubieganiem się o kredyt dla firm. Jeżeli ktoś korzysta z usług biura rachunkowego, to wystarczy, że upoważni nas do bezpośredniego kontaktu z księgową i wszystkie sprawy będziemy załatwiać bez angażowania właściciela. Na podstawie otrzymanej dokumentacji finansowej przygotujemy wszystkie niezbędne wnioski wraz ze stosownymi załącznikami.

Przeprowadzimy klienta przez cały proces kredytowy od samego początku aż do końca. Otrzyma od nas pełne wsparcie na każdym etapie, dodatkowo może na nas liczyć również po uruchomieniu kredytu. Pomagamy swoim klientom w załatwianiu wielu spraw związanych z bankowością, dlatego tak chętnie korzystają z naszej pomocy. Najlepszą zapłatą jaką możemy od nich otrzymać są również polecenia wśród innych przedsiębiorców. Ważne jest również to, że mogą oni załatwić u nas nie tylko kredyty firmowe. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych czy kredytów konsolidacyjnych. Możemy dokonać analizy dotychczasowych umów kredytowych i sprawdzić czy istnieje szansa na przeniesienie ich do innego bank.

Sprawdź również oferty faktoringu dla firm w Olsztynie