Bezpieczny kredyt 2% Olsztyn – bezpłatna pomoc

Przedstawiamy Państwu szczegóły nowego programu "Bezpieczny kredyt 2% w Olsztynie". Ten program, skierowany do młodych osób planujących zakup pierwszego mieszkania, oferuje atrakcyjne warunki finansowe i jest odpowiedzią na obecne wyzwania na rynku nieruchomości. Ekspert Finansowy z Olsztyna oferuje bezpłatne wsparcie w sprawie kredytu 2%. Odpowiemy na wszystkie pytania i wskażemy najlepsze rozwiązania.

Pomagamy bezpłatnie - uzyskaj wsparcie przy kredycie 2%
Zadzwoń teraz!
+48 533 887 878

Bezpieczny kredyt 2% - co to jest?

Bezpieczny kredyt 2%" to program wprowadzony przez rząd, który ma na celu ułatwienie młodym osobom zakupu pierwszego domu lub mieszkania. Najważniejszym atutem programu jest 2% oprocentowanie przez 10 lat. Resztę kwoty ma dopłacić państwo, a kwota dopłaty to różnica między stałą stopą procentową, a oprocentowaniem kredytu.

Bezpieczny kredyt 2% - co to jest?Bezpieczny kredyt 2% - co to jest?
gov.pl

Kredyt dla młodych 2023 - jakie są warunki?

Program "Bezpieczny kredyt 2%" jest skierowany do osób do 45 roku życia. W przypadku małżeństw lub osób wychowujących dzieci warunek ten musi być spełniony przez młodszego z kredytobiorców. Wysokie limity kredytu sprawiają, że za jego pomocą będzie można sfinansować zakup większości nieruchomości niezależnie od lokalizacji. Dla singli maksymalna wysokość kredytu to 500 tys. złotych, a dla par 600 tys. złotych. 

Pomożemy ubiegać się o kredyt 2%
Skontaktuj się z nami!
+48 533 887 878

Bezpieczny kredyt 2 procent - jak skorzystać?

Aby skorzystać z programu "Bezpieczny kredyt 2%", wystarczy złożyć wniosek w banku. Od 3 lipca 2023 roku banki zaczną przyjmować wnioski o taki kredyt. Warto jednak pamiętać, że z programu nie będą mogli skorzystać ci, którzy już wcześniej skorzystali z innego programu dopłat do kredytów.

Program "Bezpieczny kredyt 2%" to doskonała okazja dla młodych osób planujących zakup pierwszego mieszkania. Dzięki niskiemu oprocentowaniu i dopłatom od państwa, kredyt staje się bardziej dostępny. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty i zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami finansowymi w Olsztynie, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w procesie ubiegania się o kredyt.

Zadzwoń do nas już dziś!

+48 533 887 878

Bezpieczny kredyt 2% - Q&A

Ile wyniesie rata kredytu 2%?
Rata kredytu z dopłatą wyniesie około 2,8 tysięcy złotych. Po 10 latach, kredytobiorca, który wziął udział w programie, będzie spłacał kredyt ze stałą ratą kapitałowo-odsetkową, która będzie wynosić 3. 172, 74 zł.
Czy kredyt 2% można nadpłacać?
W pierwszych trzech latach, będzie można nadpłacać kredyt 2 procent, istnieją jednak pewne warunki. Przede wszystkim łączna wysokość spłaty i zapłaconej przez kredytobiorcę raty, nie będzie mogła przekraczać w danym miesiącu kwoty pierwszej, pomniejszonej o dopłatę raty danego kredytu.
Kredyt 2 procent od kiedy?
Program Bezpieczny kredyt 2% ruszy w lipcu 2023 roku, od tego momentu będzie można ubiegać się o dofinansowanie na zakup nieruchomości.
Czemu kredyty idą w górę?
Podniesienie stóp procentowych jest spowodowana wysoką inflacją w Polsce.
Kredyt 2 procent warunki
Osoby, które mogą ubiegać się o Bezpieczny Kredyt 2% muszą mieć maksymalnie 45 lat i do momentu otrzymania kredytu, nie mogą być właścicielami żadnego lokalu mieszkalnego (w tym domu jednorodzinnego).
Jak otrzymać kredyt 2 procent?
Program zakłada, że kredyt może zostać udzielony, jeśli w dniu złożenia wniosku, kredytobiorca nie posiada innego kredytu hipotecznego ani nie posiada prawa własności lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.