Doradca Finansowy Giżycko – Doradca Kredytowy czy Ekspert?

Gdy potrzebne są pieniądze, ludzie szukają różnych rozwiązań. Od pożyczek w pracy, przez zapożyczanie się u znajomych. Najprostszym i najkorzystniejszym rozwiązaniem jest jednak po prostu kredyt w banku. W takim wypadku, jedyne, o czym należy pamiętać, co fakt, by wybrać najkorzystniejszą ofertę, jaka jest na rynku. Samodzielne poszukiwania i porównywanie może jednak okazać się bardzo męczące, nawet w 2021 r. z powszechnym dostępem do Internetu. Dlatego na takie osoby czeka ekspert finansowy.

O Giżycku słów kilka...

Giżycko to miasto zamieszkiwane przez niespełna 30 tysięcy osób. Uznawane jest za jedno z centrów żeglarstwa. Wpływa na to jego położenie, a więc województwo warmińsko-mazurskie, między dwoma jeziorami: Kisajno i Niegocin. Fakt ten mocno wpłynął choćby na to, że znaczna część mieszkańców pracuje w branży turystycznej. Gospodarka Giżycka skupiona jest jednak nie tylko wokół turystyki. Mają tam również swoje siedziby firmy z branży przemysłu lekkiego, spożywczej, a także wysoko rozwinięte jest rolnictwo. To wszystko sprawia, że Giżycko jest miastem bardzo atrakcyjnym, zarówno pod względem prowadzenia biznesu, jak i osiedlenia się.

Kredyty hipoteczne Giżycko

Posiadanie własnego mieszkania lub domu, to mieszkanie wielu osób. Ciężko jest jednak czasem zarobić na nie i uskładać oszczędności. Dlatego też najczęściej stosowanym rozwiązaniem, jest po prostu kredyt hipoteczny. Jednak sama świadomość, z jakiego produktu należy skorzystać, to jeszcze naprawdę niewiele. Ofert kredytów hipotecznych na rynku jest cała masa, dlatego jeszcze należy wiedzieć, z jakiego warto i można skorzystać. W tym celu warto udać się do specjalisty, jakim jest doradca finansowy i jednocześnie pośrednik finansowy.

Taka osoba zbada zdolność kredytową klientów, a więc określi kwotę, na jaką maksymalnie mogą zaciągnąć zobowiązanie. Następnym krokiem będzie przedstawienie najkorzystniejszych ofert kredytów hipotecznych, a także wskazanie na ich wady i zalety. W tego rodzaju kredytach każdy szczegół ma znaczenie, Nawet jeśli oferta między dwoma bankami różni się o 0,1 punka procentowego, to w skali kilkuset tysięcy złotych i zobowiązania na dwadzieścia pięć lat, jest to naprawdę dużo. Taka wizyta nic nie kosztuje, a jest naprawdę bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na finansach domowych.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Giżycku i całym woj. warmińsko-mazurskim

Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyty gotówkowe Giżycko

Oferta kredytów gotówkowych w bankach jest naprawdę bardzo bogata. Dlatego czasem zaciągnięcie zobowiązania nawet na małą kwotę może przysporzyć wiele problemów, jeśli ktoś na własną rękę chce znaleźć ciekawą ofertę. Pośrednik kredytowy posiada jednak w swojej ofercie również wiele kredytów gotówkowych, które pomoże dobrać, w zależności od tego, na co taki kredyt ma być zaciągnięty i na jaki okres. Choć z zasady jest to kredyt bezcelowy, to banki posiadają w swojej ofercie kredyty przeznaczone, np. na zakup samochodu, które są niżej oprocentowane, niż tradycyjne kredyty gotówkowe. Taka wizyta to czasem po prostu kilkunastu minutowa rozmowa i już przed sobą ma się zestawienie najlepszych kredytów w danym momencie.

Kredyty dla firm Giżycko

Mimo że firmy w Giżycku bardzo szybko rozwijają się o własnych siłach, to czasem przyda się wsparcie finansowe w postaci kredytu dla firm. Taki kredyt może pomóc w zachowaniu bieżącej płynności i zapewnić odpowiednią rotację gotówki, czy też pozwolić na otwarcie kolejnej linii produkcyjnej, czy też remont hotelu. W zależności od potrzeb pośrednik finansowy pomoże przedsiębiorstwu wybrać kredyt obrotowy bądź inwestycyjny, który w danych warunkach jest najkorzystniejszy.

Kredyty konsolidacyjne Giżycko

Kredyt to dobre rozwiązanie również wtedy, gdy ktoś już ma kilka zobowiązań kredytowych. W takiej sytuacji można dokonać ich konsolidacji. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu aktualne kredyty przerodzą się w jeden, który może posiadać wydłużony okres spłaty, a więc korzystniej rozłożone raty, może również posiadać lepsze warunki cenowe. Konsolidacja kredytów to również szansa na uwolnienie niektórych nieruchomości i ruchomości spod zabezpieczeń bankowych.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Giżycku i całym woj. warmińsko-mazurskim

Telefon: +48 533 88 78 78